ארט: חינוך מוזיקלי בספרי תווים ושיווק כלי מוזיקה
צרו קשר

ארט הוצאה לאור

חייגו אלינו עכשיו:
09-8999467
פנו אלינו בדוא”ל:
info@art-publication.co.il
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן

כלי מוזיקה לרכישה

אנו מציעים לכם רכישת מגוון כלי מוזיקה כגון חלילית סופרן, חלילית אלט או חלילית טנור למכירה, אקורדיונים וכלי הקשה מגוונים כולל כלים לטיפול. אנו מציעים לכם  גם רכישת מלודיקות 32 קלידים במחירים נוחים וכן כלי הקשה שונים ומגוונים.רכישת כלי מוזיקה לגנים ובתי הספר

כל הורה אשר מעוניין שילדיו ילמדו לנגן על כלי נגינה, עתיד לגלות כי לימוד חלילית הוא פתרון מושלם  בלימוד אלמנטים מוסיקליים וביסוס עולמו המוסיקלי של התלמיד. 

חליליות הינן קלות לנשיאה, טווח המחירים שלהן הינו רחב ומתחיל בסכומים נמוכים של כמה עשרות שקלים על כן לימוד החלילית נפוץ ביותר בבתי הספר ברחבי העולם וגם בישראל.  

כל  מי שעושה את צעדיו הראשונים בנגינה על החליליות מתחיל בחלילית הסופרן אשר יוצעו עבורו, ובעתיד יגלו חליליות בגדלים שונים כגון: חלילית אלט, חלילית סופרן וטנור, וחלילית בס ועוד

 

חשיבות כלי נגינה בהתפתחותו של הילד והנער המתבגר

כלי מוזיקה היו ונשארו חלק בלתי נפרד מהתרבות האנושית. כלי המוסיקה צעדו והתפתחו במקביל להתפתחותה של אומנות המוסיקה במשך כל הדורות. היות ומוזיקה מהווה דרך חשובה לנפשו של האדם, ואמצעי להעשרת עולמו הפנימי והיצירתי חשוב ביותר לחשוף את הילדים כבר בגילאים הצעירים לכלי מוזיקה גם אם הכלים אינם כלי מוזיקה מלודיים אלא ריתמיים כגון כלי הקשה שונים. לימוד חלילית הוא כלי מוסיקה מאד אפקטיבי  ומשמעותי בחינוך המוסיקלי  של התלמידים הצעירים.

 

מגוון רחב של כלי מוזיקה למכירה המתאימים למתחילים

אם החלום של הילד שלכם הינו ללמוד לנגן על פסנתר או תופים, זוהי מוטיבציה פנימית ואפשר לפתח אותה. אבל אם אין לילד משיכה טבעית לכלי כזה או אחר, נוכל לספר לכם על מגוון כלי מוזיקה טובים, שיכולים להיות אידיאליים לילדים ולמתחילים. תוכלו להשיג אותם בחנות אונליין של ארט (מתמחים גם בספרי תווים).

  • חלילית - יש מגוון סוגים של חליליות, למשל סופרן, חלילית אלט, טנור. אין צורך בניסיון קודם וזהו כלי שכל אחד יכול ללמוד, בקלות רבה.
  • מלודיקה – זהו כלי נגינה מבוסס קלידים, אשר מופעל על ידי נשיפה בפומית.
  • כלי הקשה - כלי הקשה למכירה יכולים להתאים למשחק, ללימוד, אפילו לטיפול בהפרעות למידה. גונגים, קסטנייטות (מנענעים), קסילופון, אלה דוגמאות ויש עוד רבים אחרים.
  • כלי מיתר – יוקללה, כלי נגינה קטן, הדומה לגיטרה אך פשוט יותר ללימוד עבור מתחילים (גם לילדים קטנים).

גם אם אתם תרים אחרי חליליות למכירה, או כלי מוזיקה אחרים כמו: כלי הקשה למכירה, קסילופונים למכירה וגם כלים טיפוליים, "ארט הוצאה לאור" היא הכתובת שלכם.

 
ב"ארט הוצאה לאור" תוכלו ליהנות מהיצע רחב ומגוון של חליליות מסוגים שונים, כלי הקשה מוכרים ומיוחדים ועוד מגוון רחב של כלי נגינה מסורתיים וחדשים.
כל הכלים זמינים לרכישה אונליין, כאשר אם אתם זקוקים לייעוץ או שיש לכם שאלות לגבי הכלים, תוכלו להשאיר פרטים וליהנות משירותי ייעוץ מקצועיים אשר יסייעו לכם בבחירת הכלים אשר יענו על דרישותיכם בצורה הטובה והאיכותית ביותר.