ארט: חינוך מוזיקלי בספרי תווים ושיווק כלי מוזיקה
צרו קשר

ארט הוצאה לאור

חייגו אלינו עכשיו:
09-8999467
פנו אלינו בדוא”ל:
info@art-publication.co.il
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן

ספרי תווים לילדים וחוברות נגינה

כדאי מאוד לחשוף כל ילד לצלילים ולמוזיקה בגיל צעיר ככל האפשר. המוזיקה מפתחת את הדמיון, מעוררת סקרנות וכמובן מהנה מאוד. כשהילד נהנה, כדאי לחשוף אותו גם לכלי נגינה.


אקורדיון - ממיטב השירים החסידיים
אקורדיון - ממיטב השירים החסידיים
המחבר: שלמה גולדשטיין
מבחר נדיר של ניגונים חסידיים מעובדים לאקורדיון...
פרטים נוספים >>>
מחיר - 44.00

בעזרת תווים לשירי ילדים מעניקים לילד את הבסיס לחוויית הנגינה. אפשר להתחיל נגינה באמצעות משחק, נגינה עם קסילופונים ומטלופונים צבעוניים כפי שמופיעים בחוברת "צליל וצבע" (בהוצאת "ארט") לשירי ילדים למתחילים וכך הילד מרגיש שהוא מצליח לנגן בעצמו, את השירים שהוא מכיר. זו מתנה נפלאה שיכולה להישאר לכל החיים. 


תווים לשירי ילדים בהתאם לכלים השונים

יש הרבה מאוד תווים לשירי ילדים. לשירים רבים ניתן למצוא דרגות קושי שונות של תווים. זאת ועוד, לא מספיק לחפש ואף למצוא שירי ילדים שכולנו אוהבים. למי שלא בקיא די הצורך בעולם הנגינה והתווים, כדאי להדגיש כי יש שירי ילדים בפסנתר ויש שירים ותווים שמותאמים לנגני גיטרה. יש יצירות שמתאימות יותר לצורך לימוד חלילית וגם שירים למתעניינים באורגנית, אקורדיון וכן הלאה. 


דרך טובה מאוד להפוך את הנגינה לעוד יותר חווייתית, מעבר לחיפוש אחר תווים לפסנתר למתחילים היא לחפש שירים מעולמות תוכן שונים. למשל, אם הילד למד בגן או בבית הספר על החג המתקרב, על המנהגים ועל המסורת, זה הזמן לחפש שירי חגים לפסנתר, חלילית, אקורדיון וכיוצא באלה. 


אף פעם לא מאוחר להתחיל 

לימודי נגינה, תווים, אקורדים, לכל אלה אין גיל. אפשר לחשוף את הילד לחוברות תווים לילדים ולצלילים מגיל צעיר ביותר. יחד עם זאת, גם אם הילד מביע עניין בגיל מעט בוגר יותר, דעו שאף פעם לא מאוחר להתחיל. 


עם זאת, אם אתם הורים לילדים קטנים ואם יש לכם את המודעות, חשפו אותם למגוון של שירים, יצירות וצלילים. ילדים שמכירים תווים לאורגנית יוכלו לאחר מכן לעבור גם לכלים אחרים, כגון פסנתר (אם יחושו משיכה למוזיקה קלאסית). 

בבתי הספר או בגנים, לא תמיד מעניקים לילדים את הבסיס של המוזיקה, הידע בתווים ובצלילים. כהורים, אתם יכולים להשלים עבורם את החסר. למצוא עבורם חוברות נפלאות שבהן תווים לשירי ילדים, מכל הסוגים ולכל הכלים. ערכות לימוד וספרים מהוצאת ארט – תנו לעולם של המוזיקה להעשיר את הילד או הילדה שלכם.