ארט: חינוך מוזיקלי בספרי תווים ושיווק כלי מוזיקה
צרו קשר

ארט הוצאה לאור

חייגו אלינו עכשיו:
09-8999467
פנו אלינו בדוא”ל:
info@art-publication.co.il
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן

כלי נגינה

אנו מציעים לכם רכישת מגוון כלי מוזיקה כגון חלילית סופרן, חלילית אלט או חלילית טנור למכירה, אקורדיונים וכלי הקשה מגוונים כולל כלים לטיפול. אנו מציעים לכם  גם רכישת מלודיקות 32 קלידים במחירים נוחים וכן כלי הקשה שונים ומגוונים.רכישת כלי מוזיקה לגנים ובתי הספר

כל הורה אשר מעוניין שילדיו ילמדו לנגן על כלי נגינה, עתיד לגלות כי לימוד חלילית הוא פתרון מושלם  בלימוד אלמנטים מוסיקליים וביסוס עולמו המוסיקלי של התלמיד. 

חליליות הינן קלות לנשיאה, טווח המחירים שלהן הינו רחב ומתחיל בסכומים נמוכים של כמה עשרות שקלים על כן לימוד החלילית נפוץ ביותר בבתי הספר ברחבי העולם וגם בישראל.  

כל  מי שעושה את צעדיו הראשונים בנגינה על החליליות מתחיל בחלילית הסופרן אשר יוצעו עבורו, ובעתיד יגלו חליליות בגדלים שונים כגון: חלילית אלט, חלילית סופרן וטנור, וחלילית בס ועוד

 

חשיבות כלי נגינה בהתפתחותו של הילד והנער המתבגר

כלי מוזיקה היו ונשארו חלק בלתי נפרד מהתרבות האנושית. כלי המוסיקה צעדו והתפתחו במקביל להתפתחותה של אומנות המוסיקה במשך כל הדורות. היות ומוזיקה מהווה דרך חשובה לנפשו של האדם, ואמצעי להעשרת עולמו הפנימי והיצירתי חשוב ביותר לחשוף את הילדים כבר בגילאים הצעירים לכלי מוזיקה גם אם הכלים אינם כלי מוזיקה מלודיים אלא ריתמיים כגון כלי הקשה שונים. לימוד חלילית הוא כלי מוסיקה מאד אפקטיבי  ומשמעותי בחינוך המוסיקלי  של התלמידים הצעירים.

 

מגוון רחב של כלי מוזיקה איכותיים למכירה

גם אם אתם תרים אחרי חליליות למכירה, וגם אם אתם מחפשים כלי נגינה (כלי מוזיקה) אחרים כמו: כלי הקשה למכירה, קסילופונים למכירה וכלים אחרים, "ארט הוצאה לאור" היא הכתובת שלכם.

 
ב"ארט הוצאה לאור"  תוכלו ליהנות מהיצע רחב ומגוון של חליליות מסוגים שונים, כלי הקשה מוכרים ומיוחדים ועוד מגוון רחב של כלי נגינה מסורתיים וחדשים.


כל הכלים זמינים לרכישה אונליין, כאשר אם אתם זקוקים לייעוץ או שיש לכם שאלות לגבי הכלים, תוכלו להשאיר פרטים וליהנות משירותי ייעוץ מקצועיים אשר יסייעו לכם בבחירת הכלים אשר יענו על דרישותיכם בצורה הטובה והאיכותית ביותר. 
 

ההבדלים בין סוגי החליליות

בדומה לחלוקת הקולות במקהלה, גם בחליליות ההבדלים בין חלילית אלט לסופרן וטנור בא לידי ביטוי בראש ובראשונה בגובה ובמנעד הצליל המופק בכל אחת מסוגי החליליות.


ככל שהחלילית ארוכה יותר ועבה יותר גם הצליל המופק נמוך יותר. חלילית סופרן היא הנפוצה ביותר משום שנוח יותר להתחיל בה את לימוד הנגינה ורק לאחר שמגיעים לרמה מסויימת של נגינה נהוג לעבור לחלילית אלט או לחלילית הטנור. הם מגיעים. 


הבדלים נוספים בין סוגי החליליות באים לידי ביטוי במקורם – בתקופה שהחלו לנגן עליהם ובאזורים מהם הם מגיעים.