ארט: חינוך מוזיקלי בספרי תווים ושיווק כלי מוזיקה
צרו קשר

ארט הוצאה לאור

חייגו אלינו עכשיו:
09-8999467
פנו אלינו בדוא”ל:
info@art-publication.co.il
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן

חוברות לימוד למלודיקות

תווים לאורגנית אינם שונים מהתווים שבהן משתמשים בשאר הכלים רק שדרך הפקת הצליל וגוון הצליל שונים הם.

ישנם אנשים רבים שמצליחים לנגן היטב על אורגנית רק על פי שמיעה. הם מעולם לא למדו תווים לאורגנית, הם לא מכירים את הכללים אך הם בהחלט מצליחים להפליא ביצירותיהם. אז אולי באמת לא חייבים ללמוד תווים לאורגנית? בדיוק לשם כך אנחנו כאן. אם רוצים להצליח בתחום הנגינה, אם מעוניינים להשתלב בלהקות, לנגן עבור יוצרים וכדומה - אי אפשר לוותר על לימוד יסודי.


אורגניות ומלודיקות לכיתות בית הספר חלק א'
אורגניות ומלודיקות לכיתות בית הספר חלק א'
המחבר: שלמה גולדשטיין
אורגניות ומלודיקות לכיתות בית הספר חלק א' כולל פלייבקים שיטה ייחודית ללימוד מלודיקה ואורגנית ליחידים ולקבוצות...
פרטים נוספים >>>
מחיר - 42.90
אורגניות ומלודיקות לכיתות בית הספר חלק ב'
אורגניות ומלודיקות לכיתות בית הספר חלק ב'
המחבר: שלמה גולדשטיין
חוברת המשך לחוברת א' אורגניות ומלודיקות לכיתות בית הספר חלק ב'...
פרטים נוספים >>>
מחיר - 42.90

"ארט" – הכתובת לרכישת חוברות תווים לאורגנית. כי משם מתחיל הכול, אלו הצעדים הראשונים בעולם המוסיקה. לא תאמינו עד היכן תוכלו להגיע ולצמוח לאחר שתכירו ותלמדו מתוך חוברות הלימוד שהוצאנו ב"ארט"  : ."אורגניות ומלודיקות לכיתות בית הספר" חלק א' וב' בליווי תקליטור וכן חוברת הלימוד "אורגנית" חלק א' המתאימה במיוחד ללימוד הפרטני.

 

חוברות תווים לאורגנית ומלודיקה

גם הפסנתר הנמצא בבתים רבים, מושך מאוד את הילדים הצעירים וגם את המבוגרים. כשאנחנו רואים פסנתר, די קשה לנו להישאר שלווים. כמעט כל אחד ייגש וינסה להקיש על קלידי הפסנתר. ילדים המתעניינים בפסנתר, מוטב שיעשו את זה בצורה מסודרת ומקצועית. כדאי לרכוש עבורם חוברת תווים לפסנתר למתחילים, ממנו הם ירכשו את הכלים להיכרות טובה עם הפסנתר על כל חלקיו. בהמשך, אפשר יהיה להתקדם ולרכוש להם חוברת לימוד אטרקטיבית שיעצים את החשק ואת הרצון שלהם להצליח בנגינה.

"ארט" – הכתובת לרכישת חוברות ללימוד תווים לאורגנית ולפסנתר. כי משם מתחיל הכול, אלו הצעדים הראשונים בעולם המוסיקה. לא תאמינו עד היכן תוכלו להגיע ולצמוח לאחר שתפסעו את הפסיעות הראשונות לאור התווים הראשונים...