ארט: חינוך מוזיקלי בספרי תווים ושיווק כלי מוזיקה
צרו קשר

ארט הוצאה לאור

חייגו אלינו עכשיו:
09-8999467
פנו אלינו בדוא”ל:
info@art-publication.co.il
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן

זוג מצילתיים - Cymbals

זוג מצילתיים מנחושת - קוטר 250 מ"מ

מחיר - 243.00

מצילתיים וחינוך מוסיקלי

חינוך מוסיקלי הינו מושג שמתייחס להכנה של הגיל הרך ללימודי הנגינה והמוסיקה. אמנם כבר בגיל צעיר למדי ניתן להתחיל ללמוד לפרוט על מיתרים או להקיש על קלידים. אבל השלב הראשון הוא שלב ההכנה. השלב בו אנחנו חושפים את הילד למושגים מתחום המוסיקה. שלב בו הילד לומד להכיר את הנושא ולייקר אותו. שלב בו הילד מתחיל להבין מושגים ולהבחין בין צלילים. שלב בו הילד מכיר יצירות מסוגים שונים וכלי נגינה ממשפחות שונות.

מצילתיים וכלי הקשה

כלי הקשה הם משפחה דומיננטית ובעלת חשיבות רבה בכל תזמורת והפקה. כלי ההקשה המוכרים הם מערכת תופים, מצילתיים ועוד. עם כלי הקשה ניתן להדגיש ולעורר תשומת לב לנקודות מסוימות במהלך השיר או היצירה. כמו כן נותנים כלי ההקשה את הקצב למנגינה כולה. מעבר לכך – ניתן להיעזר בכלי הקשה עבור הקניית ידע, מושגים מוסיקליים ופיתוח השמיעה המוסיקלית בקרב ילדים רכים.

כלי הקשה באתרנו

ניתן למצוא בקלות אצלנו כלי הקשה למכירה. במגוון סוגים. כאשר אנו עומדים לרכוש כלי הקשה או נגינה אנו צריכים למצוא חנות מוצלחת. חנות שעומדת בתנאים הבאים:

  • מבחר כלים מסוגים שונים – יש חנויות שמתמחות בתחום ספציפי מאוד, כמו מכירת גיטרות בלבד. אם אנו רוצים להתרשם מכלים מסוגים שונים עלינו לאתר חנות שמציעה למכירה כלי נגינה מסוגים שונים. ואם המטרה שלנו הינה לרכוש כלי הקשה או מצילתיים, נוכל לבחור חנות שמתמחה בנישה המסוימת הזו.
  • שירות אדיב – ברכישה של כלי נגינה אנחנו זקוקים לשירות אדיב. זה חשוב כל כך כי אנחנו לא תמיד יודעים מה בדיוק אנחנו צריכים. אנשי מכירות אדיבים יוכלו להועיל לנו במידה רבה.
  • ידע מקצועי – אנשי מכירות בחנות כלי נגינה צריכים להיות בעלי הבנה רבה בתחום. היכרות עם יצרנים, עם כלים מסוגים שונים והבנה בין המוצרים המוצעים. הידע המקצועי שלהם יכוון אותנו בבחירה.

להיות מרוצים מכלי נגינה מעולים

ארט חינוך מוסיקלי מזמין אתכם להתרשם מחנות מובילה בה ניתן למצוא מגוון כלים כמו מצילתיים וכלי הקשה נוספים, לצד חוברות נגינה ותווים. בואו לקבל מענה מקצועי מהטובים בענף!