ארט: חינוך מוזיקלי בספרי תווים ושיווק כלי מוזיקה
צרו קשר

ארט הוצאה לאור

חייגו אלינו עכשיו:
09-8999467
פנו אלינו בדוא”ל:
info@art-publication.co.il
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן

שירי חגים ומועדים באישור משרד החינוך

מוזיקה טומנת בחובה חוויה מעשירה, אשר מסייעת בפיתוח כישורים שונים אצל ילדים. חינוך מוזיקלי יכול לכלול לימוד שירי חגי ישראל ולקבל גם מקום מרכזי יותר במסגרות החינוכיות השונות בישראל.


חגיגה בצלילים - שירי חגים ומועד מוכר ע"י משרד החינוך
חגיגה בצלילים - שירי חגים ומועד מוכר ע"י משרד החינוך
המחבר: שלמה גולדשטיין
המכלול העשיר ביותר של שירי חגים המושרים והמקובלים בבתי הספר בישראל ובקהילות ישראל. באישור משרד החינוך (אישור מס.2743)...
פרטים נוספים >>>
מחיר - 66.00
חגיגה בצלילים - פרטיטורה לתזמורת כלי אורף מוכר ע"י משרד החינוך
חגיגה בצלילים - פרטיטורה לתזמורת כלי אורף מוכר ע"י משרד החינוך
המחבר: שלמה גולדשטיין
התזמורים שבספר זה מבוססים על השירים מתוך הספר "חגיגה בצלילים" ומהווים חלק בלתי נפרד מן הספר. העיבודים המופיעים בספר זה מאפשרים פעילויות מוסיקליות בכיתות בית הספר בכל הגילאים. באישור משרד החינוך (אישור מס.2743)...
פרטים נוספים >>>
מחיר - 60.00

לימוד שירי חגי ישראל בבתי הספר

שירי החגים המסורתיים מושרשים עמוק בתודעת הילדים והמבוגרים כאחד ועל כן יש לבסס את השירה ואת תשתית החינוך המוסיקלי על שירים אלו. 


הזמנים השתנו והחינוך התקדם וכיום, המודעות ליתרונות של חינוך מוזיקלי הינה גבוהה יותר, כאשר כיום, מעבר ללימוד המילים של שירי החגים לצלילי האקורדיון, בבתי ספר רבים מציעים גם את האפשרות של לימוד נגינת שירי חגים בחלילית, מלודיקה ובכלים נוספים ומאפשרים פעילויות מוסיקליות שונות ומגוונות.
 

 שילוב של ערכים והנאה

שירי ארץ ישראל טומנים בחובם מסורת, שורשים וערכים וזאת הסיבה שמערכת החינוך מקפידה לשים עליהם דגש כבר עשרות שנים. כאמור, ככל שהתלמידים יעמיקו בשירים ויחוו אותם יותר, כך גם הערכים יופנמו בצורה טובה ואיכותית יותר.


לכן, כיום, מנהלים ונציגים של גופים חינוכיים שונים לא מסתפקים רק בלימוד המילים של השירים, אלא מבקשים להעניק לתלמידים את החוויה העוצמתית והמהנה הטמונה בלימודי הנגינה של אותם שירי החגים ולימודי הנגינה ככלל.
 

שלמה גולדשטיין ופועלו

ארט הוצאה לאור היא חברה אשר ייעודה לפתח ולהוציא אל הפועל שיטות הוראה בתחום של חינוך מוזיקאלי.
החברה הוקמה לפני קרוב ל-40 שנה על ידי שלמה גולדשטיין, מלחין, מעבד מוזיקאלי ומחנך. 


שלמה גולדשטיין הינו בעל ניסיון של שנים רבות בתחום החינוך המוזיקלי בבתי ספר ובעבודה עם תלמידים בגילאים שונים והוא מרצה מומחה מטעם משרד החינוך. 


שמו של שלמה גולדשטיין חתום גם על לא מעט מספרי התווים האהובים והמוכרים ובין היתר: חגיגה בצלילים – שירי חגי ישראל, שלושת החלקים של "מצעד הכוכבים", חליליות לכיתות א' וב' וספרים נוספים.
לכן, כל מנהל או גוף אשר מעוניין לאפשר לתלמידים ליהנות מכל היתרונות הטמונים בחינוך מוזיקלי ימצא בחברה זו של שלמה גולדשטיין כתובת נכונה ואיכותית למימוש מטרה זו.